27-28 січня 2024 Змагання зі слалом-гуганту, ГК "Сорочин Яр"

Дорогі друзі!
Ми з вами живемо в неймовірно викличний час для України та кожного з нас.
Ми, впевнені, що у всіх нас змінились пріоритети, обрії планування і рамки життєвих стратегій. Війна продемонструвала наскільки цінним є життя саме по собі, наскільки важливими є взаємодопомога, увага до ближніх, людяність та жертовність. Впевнені, що всі ви допомагаєте Українським Збройним Силам прямо, чи опосередковано, працюєте, волонтерите.
Розуміємо, що у цей час спортивні активності не завжди перебувають в фокусі нашої свідомості. Проте, емоційна стійкість та психічне здоров'я нації залежить від фізичної тренованості та нашого вміння «переключатись».
Через підступне вторгнення росіян, якось зовсім непомітною промайнула ювілейна дата заснування Українського Гірськолижного Клубу. Так, в лютому 2023 року нам виповнилося 20 років.
20 років цікавих, яскравих спортивних та культурних подій, які охопили тисячі прекрасних активних людей від дітей до ветеранів поважного віку. Ми прагнули і прагнемо до пропаганди фізичної активності, сучасної української культури і намагаємося підняти рівень аматорських змагань.
Попри всі виклики та суворі випробування, ми існуємо, проводимо благодійні спортивні події, демонструємо оптимізм та стійкість.
Завдяки нашим партнерам та друзям, нам вдалося провести певну зміну зовнішнього іміджу (ребрендинг), аби продемонструвати, що час міняє графічне зображення в атрибутах УГК, але цілі та цінності залишаються незмінними.
 
Програма змагань:
26.01.2024
Довільне катання
27.01.2024
Змагання зі слалому-гіганту в дві спроби. Нагородження переможців.
28.01.2024
Змагання зі слалому-гіганту в дві спроби. Нагородження переможців
 
Запрошуємо долучитись зо ЗМАГАНЬ!